• 2.El Eşya Alımı

  2.El Eşya Satmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!!!
  Nasıl mı ?
  Tek Yapmanız Gereken Şey 0539 299 89 03
  Arayarak Bilgi Almanız.

  Devamı...
 • Hemen Fiyatlandırma !

  aliosman_reklam@hotmail.com Msn Adresimize İkinci El Eşyalarınızın Resimlerini Atabilirsiniz Biz Sizi Fiyatlandırma İçin Arayacağız.

  Devamı...
 • 20 Yıllık Kaliteli Hizmet

  2.El Eşya Alımı Satımı Konusunda Sektörde 20.Yılını Dolduran Firmamız Sektörün Öncülerinden Olmuştur. 2.El Eşyalarınız Anında Nakite Çevirilir...

  Devamı...
request a demo

Eski Eşya

Eski Eşyalarınızı En iyi Fiyattan Alıyoruz.

Devamı...

Spot Eşya

Ankara Spot Eşya Satımı.

Devamı...

Hizmetlerimiz

2.El Eşya Alımı , Satımı, Spot Eşya Satımı Ankara'nın Her Bölgesine Hizmet Vermekteyiz.

Devamı...
İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

 

İkinci El Eşya Alanlar

Para kazanmanın bir yolunu arıyorsanız, eski eşyalarınızı çevrimiçi satmayı düşünün. Bunu ikinci el eşya alıcısı olarak yapabilirsiniz. İkinci el eşya alıcısı, insanlara kullanılmış eşyaları için ödeme yapar ve daha sonra bunları daha yüksek bir fiyata satar. Bu iyidir çünkü size eski eşyalarınızdan ekstra para kazanma fırsatı verir ve ayrıca evinizde yer kaplayan şeylerden kurtulabilirsiniz!

İlhan Spot Olarak; Ankara İkinci El Eşya Alanlar sektöründe yılların verdiği deneyim tecrübe ile en iyi hizmeti sunuyoruz.

İkinci El Eşya Alanlar Ankara

İkinci El Eşyalarınızı Satmak İçin 0539 299 89 03 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.

İkinci el eşya alıcısı nedir?

İkinci el mal alıcısı, insanlardan mal satın alan bir kişidir. İkinci el eşya alıcısı olarak adlandırılırlar çünkü daha önce kullanılmış malları satın alırlar ve daha sonra bunları tekrar kullanacak başka birine satarlar.
Örneğin, hala iyi durumda olan ancak artık tam olarak istediğiniz gibi olmayan eski bir kanepeniz varsa, bunu para karşılığında ikinci el bir alıcıya satabilirsiniz. Alıcı kanepeyi evinizden alacak ve sizinki gibi eski bir kanepe ya da benzer tarzda ve durumda (ama tam olarak aynı olmayabilir) bir kanepe isteyen başka birine tekrar satacaktır.
İkinci el alıcıları, malları yeniden satan işletmeler, ürünleri kendi başlarına veya çevrimiçi olarak satan bireyler ve hatta bağışlarınızı ihtiyacı olanlara yardım etmek için kullanan hayır kurumları olabilir. Örneğin, eski bir kanepeyi bir yardım kuruluşuna bağışlarsanız, bu kuruluş kanepeyi satacak ve satıştan elde edilen parayı tıbbi faturaları veya diğer masrafları olan kişilere yardım etmek için kullanacaktır.

Mallarımı neden bir ikinci el eşya alıcısına satmalıyım?

Mallarınızı bir ikinci el eşya alıcısına satmanız için birçok neden vardır. İşte bunlardan sadece bazıları:

 1. Para kazanabilirsiniz - Eski eşyalarınızı satmak ekstra para kazanmanın en iyi yollarından biridir. İkinci el alıcıları eşyalarınız için size iyi bir fiyat teklif edecektir, bu da cebinize daha fazla para girmesi anlamına gelir!
 2. Artık ihtiyacınız olmayan şeylerden kurtulabilirsiniz - Evinizde yer kaplayan ancak artık kullanılmayan bir şey varsa, onu satmak biraz dağınıklığı gidermek ve yeni şeylere yer açmak (hatta belki biraz ekstra nakit kazanmak) için mükemmel bir yol olabilir.
 3. Nakde dönüştürme - Bir yerlerde altın takılar veya gümüş eşyalar gibi değerli bir şeyiniz varsa, bu da dikkate değer bir seçenek olabilir!

İnternetten ikinci el mal satmak İnternetten ikinci el mal satarak ne kadar para kazanabilirim?

İkinci el ürünleri internet üzerinden satmak para kazanmak için harika bir yoldur. İkinci el malları satarak yenilerini satabileceğinizden daha fazla para kazanabilirsiniz, bu nedenle ekstra para kazanmanın yollarını arıyorsanız dikkate almaya değer.
Evde artık kullanılmayan bazı eşyalarınız varsa, bu, fazla iş yapmak zorunda kalmadan biraz ekstra gelir elde etmenin mükemmel bir yolu olabilir!

Eski eşyalarınızı bir ikinci el eşya alıcısına satarak para kazanabilirsiniz.

Eski eşyalarınızı satarak fazladan para kazanmak istiyorsanız, bunu yapmanın birkaç yolu vardır. Ürünleri çevrimiçi olarak, şahsen veya ikinci el eşya alıcısı gibi üçüncü bir taraf aracılığıyla satabilirsiniz.
Hemen başlamak ve tüm istenmeyen eşyalarınızdan bir kerede kurtulmak istiyorsanız, çevrimiçi bir platform sizin için en iyisi olabilir. İnsanların kullanılmış eşyaları satın aldığı ve daha sonra bunları ödediklerinden daha yüksek fiyatlarla yeniden sattığı çok sayıda web sitesi vardır. Bu web sitelerinin genellikle her bir ürün için ne kadar para verecekleri konusunda çok katı politikaları vardır; ancak, pazar yeterince iyiyse, bu, şehirde dolaşıp kendiniz alıcı bulmaya çalışmaktan daha az güçlük çıkardığı için dikkate almaya değer olabilir!

Fazladan para kazanmanın bir yolunu arıyorsanız ve mağaza dolaşacak vaktiniz yoksa eski eşyalarınızı çevrimiçi satmak en iyi seçenektir. Bu sitelerde kıyafet, elektronik eşya ve hatta araba gibi her türlü eşyanızı hiçbir yere göndermeden satabilirsiniz!

ikinci el eşya alanlar

 

 

 

 

2.EL EŞYANIZI EN İYİ FİYAT GARANTİSİ İLE ALIYORUZ.

" Her Türlü İkinci El Eşyalarınızı Anında Nakit Olarak Alınır. "

Ali Osman İLHAN
0539 299 89 03

Sosyal Medya